Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
banner AK - test slider Logo

Kategorie

Kontakt

 • NIP: 722-116-60-85
 • E-mail:biuro@blatydrewniane.eu
 • Telefon600-233-853
  721-621-541
  604-897-259
 • Godziny działania sklepupon.- pt. 9.00 - 17.00

Informacje

Zmiana języka

PolskiAngielski
» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

ZASADY WYSYŁKI

 

 1. Ceny za przesyłkę danego towaru są zróżnicowane i zależą od formy płatności, formy dostawy lub regionu wysyłki i są one podawane przez pracownika Blatydrewniane.eu w ofercie. Użytkownik który zgadza się z ceną ustaloną za przesyłkę, powinien potwierdzić swoje zamówienie (czyli przyjąć ofertę Blatydrewniane.eu) w terminie 7 dni od wysłania do niego oferty lub przedstawienia jej w drodze telefonicznej. W przypadku nie potwierdzenia zamówienia przez Użytkownika, umowa sprzedaży lub o dzieło nie zostaje zawarta.

 2. Dostawy realizowane są w dni robocze w godzinach od 10.00 do 16.00. Dostawa w innych godzinach jest możliwa za uprzednim uzgodnieniem z Blatydrewniane.eu, jeśli towar jest dostarczany transportem Blatydrewniane.eu. Blatydrewniane.eu może odmówić zmiany godziny dostawy jeśli nie jest możliwe jej dokonanie, w wybranym przez Użytkownika czasie.

 3. W chwili odbioru towaru Użytkownik jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Reklamacje Użytkownika dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

 4. Przesyłek o masie przekraczającej 30 kg kurier nie ma obowiązku dostarczać "pod drzwi”. W takim przypadku Użytkownik zobowiązany jest do odbioru przesyłki z pojazdu kuriera. W przypadku zamówienia blatu z montażem pracownicy Blatydrewniane.eu wnoszą osobiście towar.

 5. Blatydrewniane.eu nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez firmy kurierskie.


Przejdź do strony głównej
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).